Dzień Pluszowego Misia w Punkcie Przedszkolnym

W dniu 26 listopada w Punkcie Przedszkolnym w Zagajach obchodziliśmy  Dzień Pluszowego Misia. Tego szczególnego dnia dzieci przybyły do Przedszkola ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Zasiadły one na specjalnie przygotowanym miejscu dla misiaczków, czekając cierpliwie na przebieg wydarzeń. Spotkanie rozpoczęło się od zapoznania dzieci z historią pluszowego misia oraz przypomnienia najsławniejszych bohaterów spotykanych w dziecięcej literaturze i filmach animowanych.W tymdniu dzieci rozwiązywały  specjalne zadania, oczywiście wszystko w „misiowym” temacie.
 Kolejnym punktem spotkania była zabawy przy „misiowych” piosenkach. Dzieci wspaniale poradziły sobie podczas zabaw. Przyszła więc pora na  degustację  przysmaków w kąciku „Słodkie, małe co nieco”. Sprawdzone zostały także umiejętności manualne,dzieci wykonały pracę plastyczną  „Mój przyjaciel miś”. Dzień ten był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym  roku.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.